Аератор — це важливий компонент кожного змішувача, в якому він знаходиться. Цей пристрій зроблено для того, щоб коригувати роботу самих змішувачів в цілому. Функціями, які виконує аератор, є:

  • регулювання, як діаметра потоку води, так і прямолінійності самого потоку;
  • усунення бокового розбризкування і самих бризок шляхом аерації потоку;
  • економія води, яка призводить до зниження витрат на енергію.

Компанія Gappo використовує тільки надійне і високоякісне комплектуюче обладнання у вироблених змішувачах. Це гарантує довгий термін експлуатації самих виробів. Саме тому в змішувачах від Gappo встановлені аератори, що вироблені фірмою NeoPerl.

NeoPerl – світовий лідер з виробництва аераторів

Neoperl — це німецький виробник аераторів, головний офіс якого знаходиться в місті Мюльхайм. До теперішнього моменту ця компанія займає лідируючі позиції на ринку сантехніки. Завдяки німецькому завзяттю і багаторічному досвіду, компанією були розроблені кілька видів дійсно хороших аераторів. Розроблена технологія виявилася досить примітною для того, щоб вона стала застосовуватися у змішувачах різних фірм всьго свiту.

Оскільки питна вода може мати різні унікальними властивостями щодо того, в якому регіоні знаходиться її джерело, Neoperl намагається враховувати цю особливість під час виробництва аераторів. Такий підхід формується завдяки більш глибокому розумінню ринку і потреб споживачів. Німецький підхід до справи дозволив розширити компанії свою сферу впливу, що призвело до відкриття більш 20-ти представництв в різних країнах по всьому світу.

Переваги аераторiв NeoPerl

Аератори встановлюються практично на всіх кухонних змішувачах і кранах. А компанія Gappo застосовує їх у всіх своїх вироблених змішувальних пристроях. До основних переваг аераторів NeoPerl варто віднести:

  • забезпечення рівного потоку води — досягається шляхом аерації, яка можлива при будь-яких умовах;
  • надійність і довговічність — забезпечується застосуванням якісних полімерних матеріалів для створення аераторів;
  • економія води — аератори дозволяють економити від 5% до 45% використовуваної води;
  • безшумність роботи — під час функціонування не створює шум, забезпечуючи комфортне використання пристрою;
  • захист від нальотів — матеріал розсічки запобігає утворенню вапняного нальоту, нормалізує роботу виробу;
  • захист від засмічень — формується завдяки спеціальній конструкції внутрішніх елементів аератора.

Виробництво аераторів відповідає національним нормативам і стандартам сантехнічного обладнання, завдяки чому вироби NeoPerl широко застосовуються більшістю сантехнічних підприємств по всьому світу, у тому числі і компанією Gappo.