І і є ї

З огляду на думку експертів в області сантехнічного обладнання, можна сказати, що компанія Gappo виробляє якісний, перевірений часом продукт. Кожен співробітник нашої компанії прикладає максимум зусиль для того, щоб вся продукція від Gappo відповідала заявленим характеристикам і задовольняла всі потреби клієнта. Під час виробництва ми активно тестуємо наші вироби на міцність, зносостійкість та інші параметри, які вимагають до себе особливої уваги. Таким чином ми мінімізуємо відсоток можливого браку і поставляємо на ринок тільки повноцінні вироби, які пройшли всі необхідні перевірки.

Надійна продукція від Gappo

Компанія Gappo виробляє тільки якісний і надійний продукт, в чому змогли переконатися експерти з американської лабораторії стандартизації UL. На додаток до всього, якість нашої продукції підтверджує те, що ми маємо гарну репутацію на ринку і визнані всіма спеціалізованими міжнародними інстанціями. Так компанія Gappo відповідає Міжнародному стандарту виробництва ISO9001 і ISO14001, а також має знак якості європейсько ї відповідності CE.

Домогтися відповідності всім міжнародним стандартам нам допомогло передове обладнання, дотримання технологій всіх виробничих процесів і, звичайно, працюючі у нас професіонали своєї справи.

Передові технології в створенні змішувачів Gappo

Виробництво сантехніки, в тому числі і змішувачів — це важкий процес. У ньому бере участь безліч фахівців різного профілю, від дизайнерів до інженерів; використовуються різні методи і технології, верстати з ЧПУ і багато іншого. І, для того, щоб отримати в кінці якісний, який відповідає всім стандартам, змішувач для кухні, нашою компанією застосовуються наступні технологічні інновації:

 • аератори Neoperl — насичують воду киснем, формують її потік, а також регулюють його швидкість;
 • картриджі Sedal — забезпечують безперебійну роботу змішувачів протягом 150 000 циклів;
 • термостати — вирівнюють температуру і запобігають її різким перепадам у проточній воді;
 • зелені технології — ми використовуємо безпечну для навколишнього середовища сировину, а також створюємо умови для економі ї води до 30%;
 • дзеркальний блиск — спеціальне багатошарове покриття, що захищає змішувач від можливих пошкоджень і забруднень.

Сервісне обслуговування від компанії Gappo

Ми хочемо, щоб всі наші клієнти могли мати можливість звернутися до нас з питань, пов’язаних з нашою продукцією. Тому нами організовано сервісне обслуговування усіх вироблених компанією виробів. Це означає, що кожен клієнт може звернутися зі своєю проблемою чи питанням на пряму у сервіс і зможе отримати там кваліфіковану допомогу. На сьогоднішній день в Україні працює три сервісні центри Gappo, в яких можна отримати всю необхідну інформацію щодо товару, здійснити його ремонт або заміну.

Кожен сервісний центр має в наявності штат досвідчених професіоналів, які здатні провести повну діагностику принесеного виробу. Вони зможуть встановити причини несправності або невідповідності й виправити їх.

Як повернути товар по гарантії?

Як потрібно вчинити для того, щоб в разі виявлення браку або несправності виробу повернути його продавцеві? Або що потрібно зробити для того, щоб отримати сервісне обслуговування при порушенні використання виробу, яке відбулося у встановлені терміни згідно з гарантією?

 1. Перш за все переконайтеся у тому, що ситуація відповідає гарантійного випадку;
 2. Потім перевірте наявність гарантійного талона;
 3. Після завершення пунктів 1 і 2, зателефонуйте в магазин або зверніться в роздрібну точку, в якій його було придбано і поясніть ситуацію менеджеру;
 4. Надішліть товар з коробкою і гарантійним талоном на вказану менеджером адресу.

У тому випадку, якщо продавець магазину відмовив Вам у поверненні товару, то необхідно чинити в такий спосіб:

 1. Перевірте пункти 1 і 2 з попереднього списку;
 2. Зателефонуйте за номером телефону гарячої лінії компанії Gappo: 0800 40 28 02 (безкоштовно по Україні);
 3. Надішліть товар за адресою, вказаною консультантом.

Після ми здійснимо перенаправлення виробу в наш сервісний центр, в якому ми проведемо повну діагностику. Результатом перевірки стане ремонт виробу, його заміна або повернення грошей за товар. Ми завжди дбаємо про наших клієнтів, а значить, Ви завжди можете розраховувати на нас.