Термостат – це пристрій, який виключає довільну зміну показників температури води, що подається змішувачем. Отримання потрібної температури води здійснюється шляхом корекції процесу змішування водного середовища. Термостат є досить важливим елементом у створенні комфорту при використанні змішувачів. Саме тому компанія Gappo застосовує це досягнення технічного прогресу у деяких моделях своїх змішувачів.

Покликання термостата полягає в тому, щоб забезпечити постійну температуру води для користувача і оберегти його від різких її перепадів. Адже перепади температури часто трапляться при використанні води в будинках і квартирах з централізованим водопостачанням. Особливо неприємно приймати душ, коли вода в ньому постійно змінюється з «нестерпно холодної» до «нестерпно гарячої». Щоб захиститися від подібного дискомфорту рекомендується встановлювати термостати.

Особливості будови термостатів

Конструкція термостатів передбачає наявність двох регуляторів: один відповідає за температурний режим, а другий — за керування напором води. Регулятор може мати форму вентиля, важеля або рукоятки, що залежить від конкретної моделі змішувача і термостата. Зазвичай ручка для регулювання знаходиться з правого боку пристрою, але у виробництві зустрічаються моделі і з лівостороннім керуванням.

Переважно, на корпусі термостата розташовується спеціальна кнопка. При її допомозі можна включити режим економії води, якщо виникла така необхідність. Ця функція дозволяє обмежити потік води, блокуючи довільне перевищення встановленої межі.

Переваги термостата

  • Наявність термостата забезпечує комфортне користування водою в системах, які часто схильні до перебоїв у роботі. А що стосується його переваг, то до них варто віднести наступне:
  • Легкiсть налаштування — інтуїтивно зрозуміле управління термостата дозволяє без труднощів встановити бажаний температурний режим до початку використання води.
  • Безпека використання — якісні термостати виключають ситуації перепаду температури води, що запобігає отриманню больових відчуттів. Взаємодіючи з гарячою водою, корпус термостата не нагріватиметься, що також позбавить користувача від отримання опіків.
  • Економія води — змішувачі з термостатом здатні економити споживаний обсяг води за допомогою розрахунків водозберігаючого калькулятора.
  • Нівелювання критичних температур — при наявності автономної системи нагріву води, температура в якій може досягати значень до 80 ° С, термостат зможе забезпечити її зниження до комфортних показників.
  • Стійкість перед стрибками температур — термостатичне обладнання має таку систему коригування температурного режиму, яка виключає можливу проблему різких перепадів температури.

Компанія Gappo піклується про своїх клієнтів і для того, щоб задовольнити всі їхні потреби, були розроблені серії змішувачів з якісними термостатами. Варто відзначити, що якість збірки гарантує повну безпеку використання пристроїв.